stěrka na sklo Leifheit 51003 Window Cleaner vysavač na okna s mopem a tyčí 43 cm

Vyberte si obchod, ve kterém chcete nakoupit. Kliknutím do obchodu jej navštívíte.

Uživatelské recenze

Ověřený zákazník Odkulinare.cz

Produkt zakoupen v
Odkulinare.cz

Tomsová (100%)

Zatím jsem na nevýhodu nepřišla. Vše mi připadá úžasné.

Pro:

  • Vysavač je opravdu výkonný. Namočíte hadr v nádobě s přípravkem na okna, napěníte okno tak, aby bylo při vysávání mokré (ne téměř suché, pak to jde špatně). A spustíte vysavač a sajete přebytečnou tekutinu od shora dolů. Jde to skvěle. V rozích je potřeba přitlačit, aby bylo okno od kraje do kraje krásně čisté. Je to velmi rychlé, díky vysavači již není mytí oken negativem. Všem doporučuji koupit vysavač, který urychlí práci a usnadní dodatečné leštění. Není potřeba vysávat 2x. Vše jen jednou, pokud je okno dostatečně napěněné, tzn. mokré, aby bylo co vysávat, jde to rychle. Byla jsem sama překvapena rychlostí a čistými okny.
Ověřený zákazník Leifheit-online.cz

Produkt zakoupen v
Leifheit-online.cz

Jitka (100%)

po vybalení jsem nabíjela asi deset minut a přístroj ihned začal fungovat. Je jednoduchý na ovládání, skvěle stírá a vysává setřenou vodu - shrnuto - kdo tento přístroj vymyslel, zasloužil by Nobelovku.
Obzvláště ženám, které myjí hodně oken ve velkých domech naprosto doporučuji!!

Pro:

  • po přestěhování se do domu byl tento pomocník první věc, kterou jsem pořídila. Po umytí prvního okna nechápu, jak jsem bez něj mohla dosud žít.
  • Čas umývání oken se zkrátí na méně než polovinu, stěrka setře a vysavač vysaje, hadříkem objedete rám a okno za pár minut hotové. Jedním slovem pecka!

Proti:

  • -
Ověřený zákazník Leifheit-shop.cz

Produkt zakoupen v
Leifheit-shop.cz

liduna111 (100%)

Veliká spokojenost. Já sama mám již tento produkt asi dva roky. Velký pracovní pomocník. Objednala jsem tento produkt i dceři.

Další recenze Leifheit 51003 Window Cleaner vysavač na okna s mopem a tyčí 43 cm na Heureka.cz

Poradna Leifheit 51003 Window Cleaner vysavač na okna s mopem a tyčí 43 cm na Heureka.cz

Tip: Chcete se na něco zeptat k produktu Leifheit 51003 Window Cleaner vysavač na okna s mopem a tyčí 43 cm? Poradna Leifheit 51003 Window Cleaner vysavač na okna s mopem a tyčí 43 cm