Akční nabídky partnerů v e-shopech

Pneumatiky za skvělé ceny na Pneumatiky.cz! www.pneumatiky.cz

Pneu Barum Polaris 3 165/70 R14 81T

Vyberte si obchod, ve kterém chcete nakoupit. Kliknutím do obchodu jej navštívíte.

Uživatelské recenze

Nikita

Nikita (70%)

Tak konečně po dvou letech používání mohu přispět se svou trochou do mlýna. Zimní pneumatikou Polaris 3 jsem před dvěma sezónami nahradil pneumatiku Polaris 2. Okamžitě jsem si všiml, že výrobce pneumatiky je Portugalsko, ačkoliv bydlím jen pár kilometrů od Barum Continetal. Na otázku na zákaznickém centru výrobce mi bylo směle sděleno, že v portugalsku mají jednu z výroben a prodejce nakoupil zde, jelikož to pro něj je levnější. Ať žije globalizace.
Další poznatek, který jsem učinil nenechal na sebe dlouho čekat a projevil se v okamžiku, kdy napadl sníh a objevila se ledovka. Často jezdím po neudržovaných cestách. Polaris 3 se za těchto podmínek ukázala jako slabší než její starší sestra Polaris 2. Mnohem hůře na břečce držela stopu a na ledovce více prokluzovala. V mírném kopci bylo mnohem složitější dostat auto do pohybu i při velmi citlivém zacházení s plynem a spojkou. Tam kde jsem s P2 vyjel bez problémů s P3 jsem musel nasadit řetězy.
Čím Polaris 3 rozhodně překvapila, byla kilometrová výdrž. Ani po druhé sezóně ještě není sjetá na 4mm (16 000 km), kdy Polaris 2 už byla do třetí sezóny nepoužitelná. Hlučnost P3 je také o něco nižší než u P2. Na mokru nepociťuji žádné výrazné rozdíly.
Závěrem mohu potvrdit, že Barum Polaris 3 je jistě dobrou pneumatikou s delší výdrží a nižší hlučností. Za běžných podmínek dobře drží stopu i při ostré jízdě. Při brždění na suché či mokré vozovce nepodkluzuje a auto brzdí na krátkou vzdálenost. Cítíte jak podvozek jde do země. Pokud ovšem budete pneumatiku chtít na sníh a led, musíte auto držet víc pod plynem a počítat, že vám mnohem častěji ustřelí. Do 60km/h běžně na sněhu v zatáčce udrží. Pro běžný provoz doporučuji. Je to průměrná pneumatika, která neurazí.

PS.:
Jízdní vlastnosti:
Dostatečné pro běžného řidiče, Do hor na nesolené cesty ne.

Doplňující otázka:
Doporučil(a) byste tento produkt svým známým?
Ano, ale podle toho kde by pneumatiku používali.

Pro:

  • - Nižší hlučnost oproti Polaris2
  • - Větší kilometrový výkon
  • - Brzdný výkon
  • - Dobrý výkon za běžných podmínek i při ostřejší jízdě

Proti:

  • - Horší vlastnosti na sněhu a ledu oproti Polaris 2
  • - made in Portugal
Ověřený zákazník VELKO-PNEU.cz

Produkt zakoupen v
VELKO-PNEU.cz

Anonym (80%)

vyhoda
Ověřený zákazník www.ikarum.cz

Produkt zakoupen v
www.ikarum.cz

Marcel Petříček (80%)

Navazuji na dobrou zkušenost s předchozím typem pneu Barum Polaris 2 - dobré jízdní vlastnosti, nízká hlučnost, vysoká životnost. Ve spojení s příznivou cenou tento produkt doporučuji.

Pro:

  • Nízká cena¨
  • Předchozí dobrá zkušenost s pneumatikami Barum Polaris 2 165/70 R14 81T

Další recenze Barum Polaris 3 165/70 R14 81T na Heureka.cz

Poradna Barum Polaris 3 165/70 R14 81T na Heureka.cz

Tip: Chcete se na něco zeptat k produktu Barum Polaris 3 165/70 R14 81T? Poradna Barum Polaris 3 165/70 R14 81T