Nosič kol Hakr Trip 2 Elektro

Vyberte si obchod, ve kterém chcete nakoupit. Kliknutím do obchodu jej navštívíte.

Obchod ověřený zákazníky

1876 recenzí

Uživatelské recenze

Ověřený zákazník Nosič.cz

Produkt zakoupen v
Nosič.cz

Anonym (50%)

Zatím jsem nosič nevyzkoušel v provozu,ale doufám,že se mi nějaký šroub (spojení) neuklepe jak to občas píší
v recenzích a nakonec bude vše OK .

Pro:

  • Jako ostatní nosiče kol snad převeze kola bez problémů. (zatím jsem ho nevyzkoušel)

Proti:

  • Preferoval jsem nosič HAKR,abych podpořil český výrobek. Nešlo mi tak ani o cenu, i když patří na trhu k těm nižším. Po prvním rozbalení mě bylo jasné, že (zlaté české ručičky už dávno neplatí) bude co doopravit. Zámek k uzamčení nosiče byl špatně uchycený a vypadl (nedocvaklý). Zámek na uzamčení kola nefungoval a šel otevřít i při uzamčení. (po malé úpravě funkční). Plastové krytky na lyžinách pro kolo musí časem vypadnout což nakonec píší i ostatní zákazníci (i toto by bylo řešitelné bez navýšení ceny,ale asi to nikdo neřeší, když se dá patrně objednat náhradní).
Ověřený zákazník nosice-autoboxy.cz

Produkt zakoupen v
nosice-autoboxy.cz

Anonym (60%)

výrobce by se ale mohl nad svým výrobkem trochu zamyslet - k čemu jsou plastové krytky lyžin, když vůbec nedrží? ( musel jsem hned upevnit)
- v popisu je, že do lyžin se vejdou pneu do šíře až 3,2 palců ,proč se tam tedy nevejdou moje 2,6??
- rozhodně si vyzkoušejte, zda se vám tam vaše kola vejdou, moje 29" jako první ke kufru nelze dát, ještěže druhé je 27,5"
- upevňovací řemínky asi nikdo nekontroluje, musel jsem u třech zmáčknout kleštěmi přezku, středová část při prvním utažení vypadla

Pro:

  • výhodou je dobrá cena
Ověřený zákazník Pro-auta

Produkt zakoupen v
Pro-auta

Anonym (50%)

Dobrá cena,ale dvě elektrokla se nevejdou.Záleží na konstrukci těchto kol.Kola co mám já-bohužel.Kratší držák nedosáhne na rám.

Další recenze Hakr Trip 2 Elektro na Heureka.cz

Poradna Hakr Trip 2 Elektro na Heureka.cz

Tip: Chcete se na něco zeptat k produktu Hakr Trip 2 Elektro? Poradna Hakr Trip 2 Elektro