Hra pro Playstation 4 Red Dead Redemption 2

Vyberte si obchod, ve kterém chcete nakoupit. Kliknutím do obchodu jej navštívíte.

Obchod ověřený zákazníky

5984 recenzí

1 749 Kč

Key4you

skladem

Uživatelské recenze

Venom Drake

Venom Drake (100%)

Na tuhle recenzi sem se opravdu těšil, protože Série Red Dead patří k mým oblíbeným. Od Red Read Redemption 2 sem měl velké očekávání netušil sem ale že to moje očekávání ještě o jeden stupen zvýší. Ta hra je opravdu neskutečná začátek hry bych přirovnal k filmu 8 hrozných celkově si to z Spaghetti westernu bere jen to nejlepší. Hra má skutečně co nabídnou, má to Poutavý příběh, sympatické postavy, spoustu vedlejší úkolu, můžete ve městě rozpoutat obrovská jatka nebo tu je i crafting můžete vylepšovat svůj camp hra vám zabere nějakých 60 možná víc hodin herního času pokud hru budete chtít dohrát na 100% zabere možná nad 100 hodin můžete ve hře dělat tak řka cokoliv osobně si myslím že Red Dead Redemption 2 je nejlepší dílo od studia Rockstar Games tuto hru doporučuji všem a já osobně dávám 10/10.

A pro lidi co si stěžují že hra nemá české titulky naučte se Anglicky!!

Pro:

 • Sympatická hlavní Postava
 • Obrovský Open World
 • Pořádná Jatka
 • Vedlejší Úkoly
 • Solidní příběh
 • Tuna zbraní
 • RPG prvky
 • Grafika

Proti:

 • Nic
John Marston

John Marston (100%)

Tato hra je naprosto nepopsatelná. Někteří z nás netrpělivě sledovali každou sebemenší novinku, kterou R* studio ohledně této dlouho chystané (hra byla ve vývoji od roku 2011) pecky vydalo a konečně přišel den, kdy můžeme vzít ovladač a konečně se nechat vtáhnout do děje.

Grafika je ve všech směrech naprosto dokonalá a ne jednou mi díky dokonalé práci vývojářů spadla brada.

Mechanismy zbraní jsou taktéž naprosto skvělé a hlavně je každé zabití uspokojující (o ještě lepší zážitek se postará Dead Eye systém).

Jak už tomu bylo u GTA V, i zde si můžeme přepnout pohled mezi 1. a 3. osobou, což samozřejmě už tak úžasný požitek ještě více prohloubí a můžete se tak projíždět na koni a opravdu si připadáte, jako byste tam seděli.

Príběh jako takový je napsaný excelentně, ovšem, co jiného od Rockstar Games čekat, že..

Pokud bych měl zhodnotit zpracování koní, jelikož hlavně koně budou Váš nejvyužívanější dopravní prostředek, zde taktéž není co vytknout. Např., když na koni jedete moc rychle a narazíte do stromu, Arthur (hlavní hrdina, za kterého hrajete) i kůň spadnou a nezastaví se před texturou, jako by tomu bylo u spousty jiných her. Další zajímavá věc, které jsem si všiml, bylo to, že když jsem jel na koni příliš blízko okraje nějaké skály, tak kůň ztratil rovnováhu a spadl.


Když se brodíte sněhem, tak za sebou zanecháváte vyšlapanou stopu a opravdu je vidět, že to není jen položená textura, to samé platí u bláta, které zanechává stopy na Vašem oblečení a nezmizí, dokud si nedopřejete koupel.

Je opravdu těžké lehce tuto hru shrnout, jelikož se jedná o rozmanitou hru, u které strávíte měsíce a stále vás bude bavit. Hra nabízí opravdu pestrou nabídku zbraní, přes 200 druhů zvířat, které můžete ulovit, cca 30 druhů ryb, které můžete chytit, když rybaříte na loďce, můžete hrát poker, domino, pokecat si s ostatními obyvateli dané oblasti, uvařit si kafe u ohně, atd., je toho opravdu hodně.

Za mě se jedná nejen o hru roku, ale o nejlepší hru, která kdy na PS4 vyšla a myslím si, že tuto masterpiece jen tak někdo nepřekoná.

Pro:

 • Příběh, který vám zabere přes 60 hodin
 • Grafika
 • Otevřený, bohatý a živý svět
 • Poutavý příběh
 • Mnoho možností úprav (zbraně, oblečení, účes, aj.)
 • Hudba
Ověřený zákazník Herní svět

Produkt zakoupen v
Herní svět

Dave205 (100%)

Povinnost.
Laťka herního průmyslu byla díky studiu Rockstars opět zvednuta a to o hned o několik metrů.

Další recenze Red Dead Redemption 2 na Heureka.cz

Poradna Red Dead Redemption 2 na Heureka.cz

Tip: Chcete se na něco zeptat k produktu Red Dead Redemption 2? Poradna Red Dead Redemption 2